Büki Művelődési és Sportközpont, Könyvtár akadálymentesített portál

Navigáció:

Betűméret beállítása:

Színbeállítás:

Menü

Büki Gyógy-Bor Napok - Programok


14. Gyógy-Bor Napok – Büki Gasztrofesztivál - 2019. július 17- 21.


Nagyszínpadok

07.17. Bük színpad

  • 17.00 Ünnepélyes megnyitó - Bük Város Bora cím átadás
  • 21.45 Ivan and The Parazol

07.17. Bor színpad

  • 20.00 Budapest Bár
  • 23.15 Firkin

07.18. Bük színpad

  • 17.00 Tarnai Rock Band
  • 22.00 Mobilmánia és Vikidál Gyula

07.18. Bor színpad

  • 20.00 Karthago
  • 23.45 Mokka Tribute

07.19. Bük színpad

  • 17.00 Janicsák István és a Veresegyházi Asszonykórus
  • 22.00 Irigy Hónaljmirigy
  • 01.00 Retro Party - Dj. Szunyog

07.19. Bor színpad

  • 20.00 TNT
  • 23.45 Best Of

07.20. Bük színpad

  • 16:30 Répce Party Country
  • 21.00 Kiscsillag
  • 00.00 PASO

07.20. Bor színpad

  • 19.30 A Kutya Vacsorája
  • 22.30 Irie Maffia

Bükfürdő park

07.17.

  • 20.00 Andi Banda
  • 21.45 Gulyver Utazásai

07.18.

  • 20.00 Radiogram
  • 21.45 Molnár György Trió

07.19.

  • 20.00 Takács Eszter
  • 21.15 Petruska
  • 22.45 Globe

07.20.

  • 20.00 Ezüst Nyár - LGT Tribute
  • 22.30 Újvári Timi és a Hot Stuff

07.21.

  • 19.00 Four Corners
  • 20.45 That's Right Baby

 

Jazz-Blues Udvar – Fürdő Étterem

07.17.

  • 18.15    Takáts Tamás Blues Band

07.18.

  • 18.15    Rakonczai Imre

07.19.

  • 18.15    Hot Jazz Band

 

GYERMEK Színpad

07.17.

  • 17.00 Langaléta Garabonciások
  • 17.30 Inci-Finci Gyermekfoglalkoztató - Cirkusz
  • 18.30 Kabóca Bábszínház: Mamlasz királyság krónikája – paravános, kesztyűs bábelőadás

07.18.

  • 17.00 Langaléta Garabonciások
  • 17.30 Üstökös Családi Kompánia
  • 18.30 Bóbita Zenekar

 07.19.

  • 17.00 Rosta Géza
  • 17.45 Garagulya Gólyalábas Komédiás Kompánia
  • 18.30 Hahó Együttes

 07.20.

  • 17.00 Sólyom Tamás - Alig látszom, mégis játszom
  • 17.45 Garagulya Gólyalábas Komédiás Kompánia
  • 18.30 Napraforgó Meseszínház – Utazás meseországba zenés, interaktív koncert

07.21.

  • 17.00 Garagulya Gólyalábas Komédiás Kompánia
  • 17.45 Kalap Jakab
  • 18.30 Inci-Finci Gyermekfoglalkoztató - Csobbanás

FÜRDŐ Színpad

07.17. 

  • 14.00 Ungaresca Táncegyüttes
  • 14.45 Langaléta Garabonciások
  • 16.00 Tarisznyások zenekar

07.18.

  • 14.00 Langaléta Garabonciások
  • 14.45 Üstökös Családi Kompánia
  • 16.00 Az Orfeum Vándorszínpad operett műsora

07.19.

  • 14.00 Garagulya Gólyalábas Komédiás Kompánia
  • 14.30 Rosta Géza
  • 15.15 Mosoly Tánccsoport
  • 16.00 Kakaó együttes

07.20.

  • 13.00 Garagulya Gólyalábas Komédiás Kompánia
  • 13.30 Sólyom Tamás - Alig látszom, mégis játszom
  • 14.30 Duo Don Pedro’z - Nyakas Péter & Schüttönhelm Tibor gitár-harmonika duója
  • 16.00 Other Generations

07.21.

  • 13.30 Garagulya Gólyalábas Komédiás Kompánia
  • 14.30 Zabszalma együttes
  • 15.30 Mosoly Tánccsoport
  • 16.30 Big Mouse Band

GASZTRO színpad

  • 07.17.  18.00   Szép Bence, Nika Róbert
  • 07.18.  18.00   Rácz Jenő Michelin csillagos séf
  • 07.19.  18.00   Gáspár Bea
  • 07.20.  17.30   Tasnádi Ákos, a Cupákos és a Macesz Bistro séfje
  • 07.21.  18.00   Janó és Ádi (Intim Torna Illegál)

Történelmi Udvar

07.17 – 07.21 16.00 Korok-Ízek-Ételek

 

07.21 23.00 Fesztiválzáró tűzijáték

 


A rendezvény ingyenes, kivétel a Fürdő színpad programjai, melyek Fürdő belépő vásárlásával tekinthetők meg!

A fesztiválra a GYSEV 50%-os utazási kedvezményt biztosít!

Ingyenes fesztiváljárat a Dottóval és Lokival!

A programváltozás jogát fenntartjuk!